WSPÓŁPRACA


Zakres działań Elite Apartments ściśle związany jest z wynajem apartamentów. Zajmujemy się obsługą wynajmów   krótko- i długoterminowych oraz mieszanych. Na etapie wstępnym doradzamy jaki model sprawdzi się w przypadku określonej nieruchomości. Obsługa wynajmu obejmuje kompleksowe działania prowadzące do maksymalizacji zysków generowanych przez mieszkanie.

Od momentu włączenia apartamentu do oferty zajmujemy się:

-przeprowadzeniem homestaging'u,

- organizacją profesjonalnej sesji zdjęciowej,

-wprowadzeniem oferty na rynek (strona internetowa, profile na krajowych i zagranicznych portalach rezerwacyjnych, pakiety afiliacyjne),

-dostarczaniem kosmetyków, pościeli i ręczników (korzystamy z usług pralni),

Dodatkowo pracownicy Elite obsługują sprzątanie, wpuszczenie oraz wypuszczenia gości i dbają o stan techniczny apartamentów. W przypadku modelu krótkoterminowego prowadzimy rozliczenia prowizyjne. Obsługa wynajmu długoterminowego wyceniana jest indywidualnie w zależności od kwoty i długości najmu. 

W razie dalszych pytań lub chęci współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego na paulina@eliteapartments.com.pl.Współpracujemy z najprężniej rozwijającymi się portalami z całego świata, ponieważ zależy nam na naszych gościach oraz tym, by mieli jak najlepszy i najłatwiejszy dostęp do wszystkich naszych obiektów. Nieustannie pracujemy nad tym, by rozwijać swoją ofertę.

Dodaj nagłówek.jpg
016-2018-08-31-Zlotnikow-2048.jpg