VISTA

SZCZEGÓŁY


ADRES - OBROŃCÓW WYBRZEŻA 17

METRAŻ - 53M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - APARTAMENT BLISKO MORZA, BALKON


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Vista z oferty Elite znajduje się na ulicy Obrońców Wybrzeża 17. Jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli i szarości, a całości dopełniają drewniane elementy. 

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj bardzo jasny i przestronny salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Apartament składa się też z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie. Duża szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

W obiekcie znajdziemy również przestronna łazienka, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

W cenie apartamentu nasi goście korzystać mogą również z miejsca parkingowego w hali garażowej.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!