VERT

SZCZEGÓŁY


ADRES - MAGGELLANA 14B/18

METRAŻ - 47M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - BALKON, ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTY


Apartament Vert z oferty Elite znajduje się na ulicy Magellana 14B/18. Jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli, co sprzyja odpoczynkowi. Niewątpliwym atutem jest tutaj lokalizacja, ponieważ mieszkanie znajduje się zaraz obok lasu.

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj jasny salon wyposażony w wygodną kanapę. Do dyspozycji naszych gości jest nowoczesny telewizor z dużą pulą programów oraz  szybkia siec wifi.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz krzesłami. 

Apartament składa się też z jasnej sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim. Duża szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości, a za oknem rozpościera się piękny widok na okolicę.

Zaraz obok sypialni znajdziemy łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!