SZEWSKA COMFORT

SZCZEGÓŁY


ADRES - SZEWSKA 1/4

METRAŻ - 30M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - BRAK

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARÓWKĘ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Szewska Comfort z oferty Elite znajduje się na ulicy Szewskiej 1/4, w samym Śródmieściu Gdańska.

Mieszkanie składa się ze starannie zaprojektowanego salonu, sypialni oraz pięknej łazienki. Powierzchnia została przygotowana z dbałością o wszelkie szczegóły, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Sypialnia wyposażona jest w duże, wygodne łóżko małżeńskie i jest dobrze wyciemniona, dlatego nic nie przeszkodzi naszym gościom w komfortowym odpoczynku.

Część dzienna składa się z salonu, gdzie można odpocząć na dużej i wygodnej kanapie czytając książkę lub oglądając telewizję oraz z części kuchennej wyposażonej w sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce, toster) oraz inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu. Do dyspozycji jest też szybka sieć wifi, która umożliwia zarówno pracę jak i rozrywkę.

Mieszkanie ma też piękną, urządzoną w odcieniach szarości łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafce schowana jest suszarka do włosów oraz ręczniki. Do dyspozycji gości jest również pralka.

Niedaleko kamienicy znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!