SILVA

SZCZEGÓŁY


ADRES - BENIOWSKIEGO 3A/26

METRAŻ - 41M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ, BALKON


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Silva z oferty Elite znajduje się na ulicy Beniowskiego 3A, czyli bardzo blisko morza! Tę lokalizację pokochają miłośnicy spacerów i świeżego powietrza. Mieszkanie jest nowoczesne, urządzone ze smakiem, a jednocześnie kompaktowe.

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj bardzo jasny i przestronny salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami i ławeczką. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Apartament składa się też z  przytulnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu spędzonym na zwiedzaniu.

W obiekcie znajdziemy również przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych. W cenie apartamentu nasi goście korzystać mogą również z miejsca parkingowego w hali garażowej. 

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!