REZYDENCJA MARINA

SZCZEGÓŁY


ADRES - CZARNY DWÓR 10B/26

METRAŻ - 51

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - MIEJSCE PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ, FITNESS, SAUNA, ROWERY


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Rezydencja Marine z oferty Elite znajduje się w Gdańsku na ulicy Czarny Dwór 10B/26 i jest częścią dzielnicy Przymorze.

Apartamenty jest spójny i pięknie wykończony.  Wszystkie pomieszczenia są urządzone w jednym stylu, a dominują tu biele, beże i szarości.

Głównym elementem tego obiektu jest przestronna i jasna część dzienna. Znajduje się tam duży, nowoczesny telewizor, który umożliwia korzystanie z sporej puli programów oraz wygodna kanapa, którą na pewno polubią wielbiciele słodkiego lenistwa. Może też służyć jako miejsce do spania dla dwóch osób.

Zaraz obok znajduje się część kuchenna wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również  część jadalną ze stołem oraz krzesłami barowymi.

Apartament składa się również z  przytulnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie, gdzie goście mogę zregenerować siły po długim i intensywnym dniu. Nie trzeba się również martwić o rzeczy osobiste, które z powodzeniem zmieszczą się w szafie.

Rezydencja ma też przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów. 

Oferta zawiera dostęp do szybkiej sieci wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych. 

W cenie apartamentu goście korzystać mogą z miejsca parkingowego w hali garażowej, a morze oddalone jest zaledwie o kilka minut spaceru! Jest to świetna lokalizacja dla amatorów pieszych wędrówek lub rodzin z dziećmi!

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!