PIWNA STUDIO

SZCZEGÓŁY


ADRES - PIWNA 56/57

METRAŻ - 21M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - BRAK

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARÓWKĘ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Piwna Studio z oferty Elite znajduje się na ulicy Piwnej 56/57. Jest urządzony głównie w odcieniach bieli a jednym z jego niewątpliwych atutów jest lokalizacja - znajduje się bowiem przy samej Starówce.

Centralnym pomieszczeniem jest sypialnia połączona z salonem. Znajduje się tu duże łóżko, telewizor z szeroką pulą programów oraz biały drewniany stół z krzesłami, gdzie można zrelaksować się przy śniadaniu. Pomieszczenie jest bardzo przytulne i komfortowe.

Kuchnia znajduje się naprzeciw. Wyposażona jest w we wszystkie potrzebne sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu). Znajduje się tam również przyścienny stolik oraz dwa krzesła barowe.

Apartament składa się też z poddasza, gdzie z powodzeniem zmieszczą się dwie osoby. Znajduje się też tam okno, z którego rozciąga się przepiękny widok!

Mieszkanie ma też łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!