PIWNA DELUXE

SZCZEGÓŁY


ADRES - PIWNA 59/60

METRAŻ - 40M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NIE

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARÓWKĘ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Piwna Delux z oferty Elite znajduje się na ulicy Piwnej 59/60. Jest niesamowicie klimatyczny, a uroku dodaje mu to, że znajduje się bezpośrednio na Starówce! 

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj wygodny salon. Wyposażony jest w dużą rozkładaną kanapę, a nasi goście mogą również korzystać z telewizora z dużą pulą programów oraz szybkiego łącza internetowego. Znajduje się tu również drewniany stół oraz wygodne krzesła, gdzie można zjeść pyszne śniadanie.

W oddzielnym pomieszczeniu znajduje się kuchnia, która wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu).

Apartament ma również sypialnię, w której znajduje się łóżko małżeńskie oraz duża szafa, w której zmieszczą się wszystkie przedmioty osobiste naszych gości. Ten pokój ma również okno z szerokim parapetem, gdzie można usiąść i podziwiać piękno Starego Miasta.

Kolejne pomieszczenie to łazienka, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!