PARISIS

SZCZEGÓŁY

OPIS APARTAMENTU


ADRES -KILIŃSKIEGO 3C

METRAŻ - 43M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W WANNĘ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWE


LOKALIZACJA

 

Apartament Parisis z oferty Elite znajduje się w Gdańsku na ulicy Kilińskiego 3C i na pewno spodoba się miłośnikom eleganckich i stylowo urządzonych przestrzeni.

Zadbaliśmy o wszystkie detale i wiemy, że mieszkanie to spełni wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Rozświetlony słońcem salon już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona w rogu kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów. Wnętrze wykończone jest w szarościach i bielach, a charakteru nadają mu fioletowe elementy.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również wygodną część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami.  Jeśli goście zdecydują się zjeść śniadanie na dworze, to do dyspozycji mamy słoneczny balkon.

Apartament składa się również z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie, gdzie goście mogę zregenerować siły po długim i intensywnym dniu. Nie trzeba się również martwić o rzeczy osobiste, które z powodzeniem zmieszczą się w dużej szafie.

Apartament ma  też przestronną łazienkę, w której można wziąć
relaksującą kąpiel w wygodnej wannie. W jej projekcie zadbano o każdy szczegół, a w szafkach schowano suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych
klientów.

Nasi goście mogą korzystać z szybkiej sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych (choć mamy nadzieję, że nie zajdzie taka potrzeba).

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!