OSLO

SZCZEGÓŁY


ADRES - KILIŃSKIEGO 7C

METRAŻ - 43M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W WANNĘ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - BALKON, PARKING W HALI GARAŻOWEJ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Oslo z oferty Elite znajduje się na ulicy Kilińskiego 7C w gdańskim Wrzeszczu. Powierzchnia jest bardzo spójna, a projekt przemyślany i wykonany tak, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości. Zadbano tutaj o każdy szczegół!

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj. Bardzo jasny i przestronny, już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Apartament składa się też z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie. Duża szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

Łazienka wyposażona jest w kabinę, która jest połączeniem wanny oraz prysznica. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Mieszkanie oddalone jest tylko o kilka minut drogi samochodem od centrum Gdańska. Nasi goście mogą korzystać z miejsca parkingowego w hali garażowej budynku, w którym znajduje się apartament.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!