OGARNA STUDIO COMFORT

SZCZEGÓŁY


ADRES - OGARNA 8/9

METRAŻ - 28M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 2

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - BRAK

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARÓWKĘ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Ogarna Studio Comfort z oferty Elite znajduje się na ulicy Ogarnej 8/9, czyli w samym sercu Gdańska. Jest urządzony głównie w odcieniach szarości i ma niesamowity klasyczny charakter. 

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj jasny i przyjemny salon połączony z częścią sypialną. Znajduje się tu wygodna rozkładana kanapa, gdzie nasi goście mogą odpocząć po długim dniu. Jest tam również telewizor z dużą pulą programów, a w mieszkaniu działa sieć wifi - wszysztko do użytku naszych gości,

Kuchnia znajduje się w sąsiadującym pomieszczeniu i wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu). Przy oknie znajdziemy również stół z krzesłem barowym.

Kolejne pomieszczenie to jasna, wykończona kafelkami łazienka, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00, a z okien rozciąga się piękny widok na Stare Miasto.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!