NAVE

SZCZEGÓŁY


ADRES - ŁĄKOWA 60B

METRAŻ - 40M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PLAC ZABAW, BALKON


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Nave z oferty Elite znajduje się na ulicy Łąkowej 60 B i na pewno spodoba się miłośnikom przytulnych przestrzeni. Jest zlokalizowany w samym sercu gdańskiej starówki, co sprzyja spacerom i zwiedzaniu.

Mieszkanie jest kompaktowe i bardzo wygodne. Ciekawym elementem są morskie dodatki, co nadaje charakteru całej lokalizacji.

Centralnym miejscem w mieszkaniu jest jasny salon. Już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Nasi goście mogą zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Apartament składa się też z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie, gdzie goście mogę zregenerować siły po długim i intensywnym dniu. Nie trzeba się również martwić o rzeczy osobiste, które z powodzeniem zmieszczą się w dużej szafie.

Apartament ma również przestronną łazienkę, w której można wziąć
relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych, a niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!