MARITIME

SZCZEGÓŁY


ADRES - JANA PAWŁA II 25B

METRAŻ - 63M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 6

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W WANNĘ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - APARTAMENT BLISKO PLAŻY, BALKON


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Maritime z oferty Elite znajduje się w Gdańsku na ulicy Jana Pawła II 25b.

Powierzchnia jest bardzo spójna, a projekt przemyślany i wykonany tak, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych gości.

Oczywistym atutem tego obiektu są dwie sypialnie. Jedna z nich wyposażone jest w duże łóżko małżeńskie, natomiast druga w wygodną i miękką rozkładaną kanapę, na której można odpocząć po długim dniu. Nie trzeba się również martwić o rzeczy osobiste, które z powodzeniem zmieszczą się w szafie i w półkach.

Rozświetlony słońcem salon już od pierwszego spotkania zaprasza do relaksu, a narożna kanapa z dużą ilością miękkich poduszek będzie świetnym do tego narzędziem. Do dyspozycji gości jest nowoczesny telewizor z dużą pulą programów. Obok znajduje się część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami.

Cześć dzienna wykończona jest w odcieniach bieli i szarości, co sprawia, że pomieszczenie jest bardzo nowoczesne.

Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu), pojemną zabudowę oraz niewielki stół z krzesłami.

Apartament wyposażony jest oddzielnie w łazienkę, w której można wziąć relaksującą kąpiel w wannie oraz toaletę. W szafce schowana jest suszarka do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Do dyspozycji gości jest również szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00, a do pobliskiej plaży jest tylko kilka minut drogi.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!