LUNA

SZCZEGÓŁY


ADRES - JAGLANA 6B/17

METRAŻ - 44

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NIE

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA MIASTO, STREFA SPA


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Luna z oferty Elite znajduje się na ulicy Jaglanej 6B/17. Jest urządzony, głównie w odcieniach szarości, a całości dopełniają żółte, nowoczesne elementy.

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj jasny i przyjemny salon. Wyposażony jest w wygodną kanapę, a stylu i smaku dodaje pomieszczeniu ceglana ściana. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów oraz szybkiego łącza internetowego.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę, która wpisuje się w przestrzeń salonu. Przy oknie znajdziemy również część jadalną ze stolikiem i krzesłami. 

Apartament składa się też z sypialni, gdzie znajduje się wygodne łóżko małżeńskie oraz przeszklona szafa, która pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

Kolejne pomieszczenie to łazienka, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na wielbicieli ciepła czeka relaksująca wizyta w saunie suchej lub mokrej. Nasi goście mogą korzystać również z z biczy wodnych lub przeciwprądów, siłowni, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt oraz basenu i jacuzzi. Wymienione udogodnienia znajdują się w tym samym budynku, co nieruchomość i są dodatkowo płatne.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00, a z okna rozciąga się piękny widok na miasto.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!