LUMIERE

SZCZEGÓŁY


ADRES - ŁĄKOWA 60B

METRAŻ - 39M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PLAC ZABAW, PARKING W HALI GARAŻOWEJ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Lumiere z oferty Elite znajduje się na tętniącej życiem gdańskiej starówce, przy ulicy Łąkowej 60B.

Od razu po wejściu do mieszkania w oczy rzuca się przepiękny salon. Powierzchnia jest spójna, a projekt przemyślany i wykonany tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Przestrzeń jest jasna i przestronna, a duża i miękka kanapa pozwala na relaks, po długim dniu spędzonym na zwiedzaniu Trójmiasta. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów.

Salon przechodzi płynnie w część kuchenną wyposażoną w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisującą się w przestrzeń. Znajdziemy tam również przestronną część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami.

Mieszkanie ma również balkon, na którym nasi goście mogą zjeść pyszne śniadanie odpoczywając na słońcu.

Sypialnia urządzone jest w bielach i delikatnych brązach. Znajduje się tam wygodne łóżko małżeńskie, które zachęca do odpoczynku. Nie trzeba się również martwić o rzeczy osobiste, które z powodzeniem zmieszczą się w dużej szafie.

Apartament ma również pięknie zaprojektowaną i przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do użytku naszych klientów.

Do dyspozycji gości jest również szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

W cenie apartamentu klienci mogą korzystać z miejsca parkingowego w hali garażowej. Dużym udogodnieniem jest też plac zabaw, który będzie wyjątkową atrakcją dla naszych najmłodszych gości.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!