LINDA

SZCZEGÓŁY


ADRES -SOŁECKA 5/15

METRAŻ - 49M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 6

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ, BALKON, 


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Linda to apartament zlokalizowany w centralnej części Gdańska, jednak będzie idealnym wyborem dla tych gości, którzy cenią sobie ciszę i spokój, ponieważ znajduje się w zacisznej okolicy, na ulicy Sołeckiej.

Mieszkanie wykończone jest w odcieniach brązów, bieli i niebieskości, wygodne i eleganckie, w którym głównym pomieszczeniem jest przestronny salon. Znajdują się tu dwie rozkładane kanapy, które z powodzeniem zmieszczą 4 gości, stolik oraz telewizor z dużą pulą programów. Z tego pomieszczenia wychodzi się też na balkon, z którego rozciąga się widok na spokojną okolicę, a nasi goście mogą odpoczywać w ciepłych promieniach słońca.

Kolejne pomieszczenie to sypialnia, w której znajduje się wygodna, rozkładana kanapa oraz telewizor. Znajdziemy tam również pojemną komodę, która pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

Kuchnia znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu i wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu). Znajdziemy tam również stół i wygodne krzesła.

Łazienka jest ładna i jasna, wyposażona w kabinę prysznicową, gdzie można wziąć relaksujący prysznic. W szafkach schowano suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Nasi goście mogą korzystać z szybkiej sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych. Dodatkowo, do dyspozycji dostępne jest miejsce parkingowe w hali garażowej (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie).

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!