LASTADIA SAFARI

SZCZEGÓŁY


ADRES - LASTADIA 35E/4

METRAŻ - 36M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Lastadia Safari to apartament z oferty Elite znajdujący się w śródmieściu na ulicy Lastadia. 

Jasne, przytulne wnętrza przygotowane zostały z myślą o najbardziej wymagających gościach. 

Sypialnia wyposażona jest w komfortowe łóżko małżeńskie. W salonie z aneksem goście odpocząć mogą na wygodnej kanapie przed telewizorem LCD z szeroką gamą programów. 

W zapleczu kuchennym dostępne są wszelkie niezbędne sprzęty- szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce oraz inne akcesoria. Obszerny pokój dzienny obejmuje również część jadalną ze stołem i krzesłami.

Obiekt, w którym znajduje się mieszkanie posiada recepcję oraz ochronę. Dodatkowo po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość skorzystania z sauny lub strefy fitness znajdującej się w budynku.

Wszystkie pokoje dostępne są dla osób niepełnosprawnych, gdyż w budynku znajduje się winda, do dyspozycji gości pozostaje również szybka sieć wifi.

Nowoczesny obiekt z podziemną halą garażową (parking w cenie noclegu!) oddalony jest o kilka minut drogi piechotą od gdańskiej starówki.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!