KORZENNA

SZCZEGÓŁY


ADRES - KORZENNA 1C/17

METRAŻ - 49M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NIE

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARE MIASTO


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Korzenna z oferty Elite znajduje się (jak sama nazwa wskazuje) na ulicy Korzennej 1C/17. Jest urządzony głównie w odcieniach bieli i brązów. a jednym z jego niewątpliwych atutów jest lokalizacja - znajduje się bowiem bardzo blisko Gdańskiej Starówki.

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj przyjemny i komfortowy salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. 

Kuchnia znajduje się naprzeciw, w sąsiadującym pomieszczeniu. Wyposażona jest w we wszystkie potrzebne sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu).

Apartament składa się też z  jasnej sypialni z  łożem małżeńskim. Duża wbudowana w ścianę szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

Mieszkanie ma też łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!