KING

SZCZEGÓŁY


ADRES - JAGIEŁŁY 11/2

METRAŻ - 59

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NIE

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament King to nasza pierwsza nieruchomość zlokalizowana w Sopocie! Mieszkanie jest przestronne i na pewno skradnie serca wielbicieli stylu retro.

Rozświetlony słońcem salon już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona w rogu kanapa  lub wygodny fotel będą świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów. W salonie znajduje się również stół i krzesła, czyli część jadalna. Wnętrze wykończone jest w odcieniach bieli i brązów, a charakteru dodają mu fioletowe elementy.

Ogromne, białe drzwi z epoki prowadzą nas do kolejnej części apartamentu, czyli sypialni. Znajdziemy tak ogromne łóżko małżeńskie, gdzie goście mogę zregenerować siły po długim i intensywnym dniu, a rzeczy osobiste z powodzeniem zmieszczą się w dużej drewnianej szafie.

Kuchnia znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu i wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu). Znajdziemy tam również wygodną część jadalną ze stołem oraz krzesłami barowymi.  Jeśli goście zdecydują się zjeść śniadanie na dworze, to do dyspozycji mamy słoneczny balkon.

Apartament ma  też przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksującą kąpiel w wygodnej i przeszklonej kabinie prysznicowej. W jej projekcie zadbano o każdy szczegół, a w szafkach schowano suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych
klientów.

Nasi goście mogą korzystać z szybkiej sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Sopocie wynosi 4.40 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!

 

021-2018-04-05-Jagielly-2048.jpg