KATE I

SZCZEGÓŁY


ADRES - JAGLANA 6F

METRAŻ - 29M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 2

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - BALKON, PARKING W HALI GARAŻOWEJ, STREFA SPA


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Kate I to wyjątkowe rozwiązanie dla naszych gości. Jest to apartament typu studio, bliźniaczy do innego apartamentu dostępnego w naszej ofercie - Kate II. Znajdują się tuż obok siebie i wyposażone są w wewnętrzne drzwi, które (wedle upodobań naszych gości) mogą być zamknięte lub otwarte. Będzie to perfekcyjne wyjście dla rodzin z dziećmi lub grupy znajomych.

Apartament jest bardzo jasny, wykończony w odcieniach bieli i szarości. Głównym pomieszczeniem jest tu część dzienna, która łączy potrzeby sypialni, salonu oraz części kuchennej i jadalnej. Wyposażona jest w dużą, rozkładaną kanapę, a tuż obok niej znajduje się wyjście na balkon. Do dyspozycji gości jest też telewizor oraz szybka sieć wifi.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemna zabudowa dyskretnie wpisuje się w przestrzeń części dziennej. Znajdziemy tam również stół i wygodne krzesła.

Mieszkanie ma też przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie.  W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na wielbicieli ciepła czeka relaksująca wizyta w saunie suchej lub mokrej. Nasi goście mogą korzystać również z z biczy wodnych lub przeciwprądów, siłowni, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt oraz basenu i jacuzzi. Wymienione udogodnienia znajdują się w tym samym budynku, co nieruchomość i są dodatkowo płatne.

Po uprzedniej rezerwacji nasi goście mogą korzystać również z miejsca parkingowego w hali garażowej budynku.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!