FEMME II

SZCZEGÓŁY


ADRES - JAGLANA 6F/8A

METRAŻ - 23M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 2

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ, BALKON, STREFA SPA


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Femme II z oferty Elite znajduje się na ulicy Jaglanej 6F/8A i jest bliźniaczym apartamentem do obiektu Femme I. Oba można wynajmować oddzielnie lub razem, ponieważ łączą je zamykane na klucz drzwi. Wynajem dwóch mieszkań będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców z dziećmi!

Apartament Femme II  jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli i szarości, co sprzyja odpoczynkowi. Jest to studio, a centralne pomieszczenie to jasna część dzienna z umieszczoną przy ścianie kanapą, która może służyć również za łóżko. Nasi goście mogą korzystać również z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemna zabudowa dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Przy wejściu znajdziemy również łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na wielbicieli ciepła czeka relaksująca wizyta w saunie suchej lub mokrej. Nasi goście mogą korzystać również z z biczy wodnych lub przeciwprądów, siłowni, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt oraz basenu i jacuzzi. Wymienione udogodnienia znajdują się w tym samym budynku, co nieruchomość i są dodatkowo płatne.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych, a w cenie apartamentu goście korzystać mogą też z miejsca parkingowego w hali garażowej.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!