FEMME I

SZCZEGÓŁY


ADRES - JAGLANA 6F/8B

METRAŻ - 31M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ, BALKON, STREFA SPA


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Femme I z oferty Elite znajduje się na ulicy Jaglanej 6F/8B i jest bliźniaczym apartamentem do obiektu Femme II. Oba można wynajmować oddzielnie lub razem, ponieważ łączą je zamykane na klucz drzwi. Wynajem dwóch mieszkań będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców z dziećmi!

Apartament Femme I jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli i szarości, co sprzyja odpoczynkowi.

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj jasny salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką. Kanapa jest rozkładana, dlatego z powodzeniem mogą tam spać dwie osoby.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemna zabudowa dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

Apartament składa się też z  przytulnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko. Szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

Przy wejściu znajdziemy również łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na wielbicieli ciepła czeka relaksująca wizyta w saunie suchej lub mokrej. Nasi goście mogą korzystać również z z biczy wodnych lub przeciwprądów, siłowni, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt oraz basenu i jacuzzi. Wymienione udogodnienia znajdują się w tym samym budynku, co nieruchomość i są dodatkowo płatne.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych, a w cenie apartamentu goście korzystać mogą też z miejsca parkingowego w hali garażowej.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!