O NAS


Paula białe koło.PNG

Witaj w Elite Apartments!

Nazywam się Paulina Kozłowska i od kilku lat zajmuje się obsługą wynajmów i zarządzaniem nieruchomościami. W swojej karierze pracowałam z klientami na każdej niemal płaszczyźnie. Zaczynałam od sprzątania, a obecnie prowadzę własną firmę.

W lipcu 2016, bazując na wieloletnim doświadczeniu i skupianiu się na rozwiązywaniu różnych problemów dotyczących zarządzania nieruchomościami i pracy z wymagającym klientem, postanowiłam stworzyć markę Elite Apartments.

Główną dewizą działań Naszej firmy  jest indywidualne podejście do klienta. W każdej sytuacji chcemy sprostać wszelkim oczekiwaniom, świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz inspirować ludzi korzystających z naszej oferty. 

Pomagamy klientom na każdym etapie działań związanych z wyborem nieruchomości, zakupem, wyposażeniem oraz doborem odpowiedniego modelu biznesowego do obiektu.

Naszym celem jest adaptacja nieruchomości do wynajmu, która prowadzić będzie do maksymalizacji zysków przez niego generowanych.

Przez cały rok zajmujemy się wynajem krótko- i długoterminowym. Obecnie obsługujemy nieruchomości znajdujące się głównie  w centrum Gdańska.

Paulina Kozłowska - założyciel


Ludzie są dla nas najważniejsi. Zależy nam na komforcie i wygodzie klientów, dlatego nasz zespół został dobrany bardzo starannie.

Basia - KÓŁKO.PNG

 

Basia jest kierownikiem biura, a firmę traktuje jak własną. Nasi klienci ją wprost uwielbiają, ponieważ jest bardzo miła,  serdeczna i obowiązkowa. jest też specjalistką w dziedzinie homestaging'u i profesjonalnie przygotowuje nasze apartamenty do sesji zdjęciowych.

Karo białe koło.PNG

 

Karolina jest content managerem dla wszystkich kanałów socjalnych. swoją pracę wykonuje perfekcyjnie, z dbałością o każdy szczegół! Dzięki niej treści, które publikujemy są wartościowe, a wszystkie przecinki znajdują swoje miejsce! to dzięki niej wiecie, co dzieje się w Elite!

 

Denis białe koło.PNG
Asia białe koło.PNG
Mariusz białe koło.PNG

 

Denis jest głównym managerem. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie i żadne zadanie nie jest mu straszne! Jest bardzo ambitny, a jego głowa pęka w szwach od nadmiaru pomysłów! Zawsze gotowy do rozwiązywania wszelkich problemów, które rozwiązuje w oka mgnieniu!

 

 

Asia jest częścią działu Customer Service. Nigdzie nie znajdziecie osoby tak energetycznej i radosnej jak ona. Potrafi przegonić każdą chmurę i przyciągnąć słońce samym swoim uśmiechem i dba o naszych klientów jak nikt inny!

 

 

Mariusz to nasz pracownik od zadań niemożliwych do wykonania, bo dla niego takie określenie po prostu nie istnieje! Jest złotą rączką i ratuje nas z najgorszych sytuacji. Zawsze możemy liczyć na jego pomoc.

Galina białe koło.PNG
Daniel biale koło.PNG
Nikitta.PNG

 

Galina jest kierownikiem działu Customer Service. Jest wspaniałym człowiekiem obdarzonym ciepłym, matczynym charakterem. To właśnie dlatego wszyscy tak ją kochamy! Galina jest też specjalistką od spraw czystości i żadna plama się przed nią nie ukryje!

 

 

Daniel pracuje w naszym dziale Customer Service. Nigdy nie zapomina o nawet najmniejszym z obowiązków.Ma czarujący charakter, a przy tym jest bardzo solidnym pracownikiem!

 

 

 

Nikita to najmłodszy członek naszego zespołu. Jest bardzo odpowiedzialny i świetnie zna się na customer service. Dodatkowo jest niezawodny, uczynny i bardzo zaangażowany, a na jego pomoc zawsze można liczyć!