CHLEBNICKA STUDIO

SZCZEGÓŁY


ADRES - CHLEBNICKA 19/20

METRAŻ - 26M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 2

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - BRAK

DODATKOWE ATUTY - WIDOK NA STARÓWKĘ


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Chlebnicka Studio z oferty Elite znajduje się na ulicy Chlebnickiej 19/20. Jest urządzony głównie w odcieniach bieli i brązów, a jednym z jego niewątpliwych atutów jest lokalizacja - znajduje się bowiem przy samej Starówce.

Centralnym pomieszczeniem jest sypialnia połączona z salonem. Znajduje się tu rozkładana kanapa, oraz wygodny stół z krzesłami, gdzie można zrelaksować się po długim dniu spędzonym na zwiedzaniu z lampką wina w dłoni. Pomieszczenie jest bardzo przytulne i komfortowe.

Aneks kuchenny wyposażony jest we wszystkie potrzebne sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) i delikatnie wpisuje się w przestań salonu.

Mieszkanie ma też łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko apartamentu znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00, a z okien rozciąga się piękny widok na miasto.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!