CELINE

SZCZEGÓŁY


ADRES - KARTUSKA 31A/8

METRAŻ - 26M2

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - NIE

DODATKOWE ATUTY - BALKON


LOKALIZACJA

 

SZCZEGÓŁY APARTAMENTU


Apartament Celine to mieszkanie typu studio. Znajduje się na ulicy Kartuskiej, czyli w centrum Gdańska. Urządzone jest z dbałością o wszelkie szczegóły, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Mieszkanie urządzone jest w odcieniach bieli i szarości, a jego głównym elementem jest część dzienna, która pełni funkcję salonu, części jadalnej, kuchni oraz sypialni. Znajdziemy tam dwie rozkładane kanapy oraz część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę, która dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Jeśli goście zdecydują się zjeść śniadanie na dworze, to do dyspozycji mamy słoneczny balkon.

Apartament ma  też wygodną łazienkę, w której można wziąć relaksującą kąpiel w przeszklonej kabinie prysznicowej. W jej projekcie zadbano o każdy szczegół, a w szafkach schowano suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych
klientów.

Nasi goście mogą korzystać z szybkiej sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych.

Niedaleko mieszkania znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do rezerwacji!

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!