BLUE

SZCZEGÓŁY


ADRES - MALCZEWSKIEGO 89/1

METRAŻ - 36

MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB - 4

ŁAZIENKA - JEDNA, WYPOSAŻONA W KABINĘ PRYSZNICOWĄ

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH - TAK

DODATKOWE ATUTY - PARKING W HALI GARAŻOWEJ, TARAS


LOKALIZACJA

 

OPIS APARTAMENTU


Apartament Blue z oferty Elite znajduje się na ulicy Malczewskiego 89/1. Jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli, szarości i beży, a  całości dopełniają niebieskie elementy. 

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj bardzo jasny i przestronny salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką. W tym samym pomieszczeniu znajduje się też idealne do pracy biurko i wygodne krzesło.

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym tarasie.

Apartament składa się też z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie. Obszerna komoda, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

W obiekcie znajdziemy również przestronną łazienkę, w której można wziąć relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych. W cenie apartamentu nasi goście korzystać mogą również z miejsca parkingowego w hali garażowej.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!