Wyobraźnia i doświadczenie        kluczem do sukcesu

 
Apartament Złotników Marble dostępny jest w ofercie Elite Apartments.

Apartament Złotników Marble dostępny jest w ofercie Elite Apartments.

 

najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok....

 

Nasza klientka Wioletta, która jest właścicielką widocznego na zdjęciach apartamentu, urodziła się w Polsce, a na codzień mieszka w Niemczech. Powrót do Polski w przyszłości to jej marzenie, ale póki co wpada w rodzinne strony parę razy w roku. Od dłuższego czasu myślała, by zainwestować w nieruchomości, ponieważ jest to jedna z najlepszych lokat na przyszłość. Wahała się, ponieważ ceny mieszkań w Trójmieście są naprawdę wysokie, ale ostatecznie postanowiła zaryzykować.

PRZED...

Cena wywoławcza apartamentu to 399 999 PLN za ponad 40 m2, a negocjacje stanęły na 370 000 PLN. Kto by pomyślał o metamorfozie, jaką przejdzie to mieszkanie? Jakie czynniki zadecydowały o wyborze właśnie tej nieruchomości?

Przede wszystkim świetna lokalizacja w sercu gdańskiej starówki, przepiękny widok z okien na Bazylikę Mariacką, dobry układ mieszkania i jego nasłonecznienie. 

Remont zakładał wymianę wszystkich instalacji i prace na każdej niemalże płaszczyźnie. Dzięki temu apartament posłuży właścicielce przez następne kilkadziesiąt lat (nie licząc zmian wystroju, bądź odświeżenia, które podczas systematycznego wynajmu jest konieczne). 

 po...

Naszym celem było stworzenie unikatowego, komfortowego wnętrza przy stosunkowo niewielkim nakładzie pieniężnym. Wygodna sypialnia z lustrzaną mozaiką na ścianie wyposażona została w tekstylne dodatki oraz ciemne zasłony, tak, by można było w niej wypocząć. Salon posiada dwa oddzielne miejsca do spania- rozkładaną sofę oraz fotel. Na ścianie wisi telewizor, a tuż obok znajduje się część jadalna. Oryginalne dekoracje, lustra i tapeta nadają wnętrzu charakteru. Kuchnie wyposażyliśmy w lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną i wszystkie niezbędne sprzęty. Nie mogliśmy zapomnieć o detalach, takich jak oryginalne uchwyty i kamienny blat. W łazience znajduje się obszerna kabina wraz z deszczownicą i zabudowa z pralką. W przedpokoju nasz stolarz zamontował pojemną szafę z lustrem, które wspaniale powiększyło niewielką przestrzeń.


Pewnie chcielibyście wiedzieć, jak wypadł pierwszy sezon wynajmu Złotników Marble?
 

Nie musimy pisać, że był bardzo udany. Wspaniała pogoda oraz stale rosnąca atrakcyjność turystyczna Trójmiasta były dla nas dużym wsparciem. 

Jednak nasza praca podczas wykończenia miała również spory udział w sukcesie. Spośród dostępnych ofert mieszkanie wyróżniało się:

  • lokalizacją,
  • widokiem na bazylikę,
  • unikatowym designem,
  • komfortowo wyposażonym wnętrzem,
  • trzema oddzielnymi miejscami do spania (w większości apartamentów dominuje układ sofa + podwójne łóżko w sypialni).

 

Na początku pisaliśmy głównie o wyobraźni, która była głównym motorem prowadzącym do osiągnięcia efektów. Później napisaliśmy na temat doświadczenia, które nauczyło nas, że warto wyróżniać się zarówno jakością usług, jak i elementami, na które pozornie nie zwrócilibyśmy uwagi.

 
 
 

Zachęcamy do śledzenia Naszego bloga, ponieważ będzie pojawiać się na nim więcej  naszych realizacji, w innej stylistyce, oraz z większą ilością liczb i ciekawych danych, które na pewno Was zainspirują.

 

Reasumując - ten zakup przynosi właścicielce same korzyści. Przy stopie zwrotu z inwestycji w wysokości 8 % w skali roku Wioletta już po 12 latach jest właścicielką w pełni wyposażonego mieszkania.Ma swoje miejsce i może wracać do kraju ze spokojnym sercem.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Paulina,

Elite Apartments

 

 

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko