azure

POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH | 53M2 | 1 SYPIALNIA | 4 OSOBY | BALKON


LOKALIZACJA

 

MASZ PYTANIA?


Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
0-17.jpg
0-16.jpg

Apartament Azure z oferty Elite znajduje się na ulicy Powstańców Wielkopolskich 5F. Jest urządzony stylowo, głównie w odcieniach bieli i szarości, a całości dopełniają ceglane elementy. 

Centralnym pomieszczeniem jest tutaj bardzo jasny i przestronny salon, który już od pierwszego spotkania zaprasza do odpoczynku, a umieszczona przy ścianie kanapa będzie świetnym do tego narzędziem. Nasi goście mogą również korzystać z nowoczesnego telewizora z dużą pulą programów lub zrelaksować się z ulubioną książką.

0-4.jpg

Aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty użytku domowego (szkło, zestaw garnków, patelnia, sztućce i inne akcesoria, które mogą przydać się w trakcie pobytu) oraz pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Znajdziemy tam również część jadalną ze stołem oraz wygodnymi krzesłami. Można również zjeść śniadanie na dworze, wygrzewając się na słonecznym balkonie.

0-8.jpg
0-9.jpg

Apartament składa się też z  przestronnej sypialni wyposażonej w wygodne łóżko małżeńskie. Duża szafa, która się tam znajduje, pomieści wszystkie rzeczy osobiste naszych gości.

0-14.jpg

W Azure znajdziemy również przestronną łazienkę, w której można wziąć
relaksujący prysznic w przeszklonej kabinie. W szafkach schowaliśmy suszarkę do włosów oraz ręczniki - wszystko do dyspozycji naszych klientów.

Na terenie całego mieszkania działa szybka sieć wifi, co pozwala na rozrywkę oraz wykonywanie obowiązków służbowych. Niedaleko znajduje się parking publiczny, który jest płatny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

Do ceny każdego apartamentu doliczamy 100 PLN opłaty serwisowej oraz podatek miejski który w Gdańsku wynosi 2.20 PLN za dobę od osoby. Zapraszamy do rezerwacji!